Nagroda Główna im. Edmunda Puczyłowskiego
Adam Sienkiewicz |
II LO Białystok |
Kategoria juniorów
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Ignacy Kleszowski |
LO Lublin |
18 |
nagrody I stopnia |
Jan Ksepko |
I LO Białystok |
|||
3 |
Mikołaj Ławreszuk |
II LO Białystok |
17 |
|
4 |
Maciej Sobolewski |
II LO Białystok |
14 |
nagroda II stopnia |
5 |
Maciej Janiszewski |
I LO Łomża |
12 |
nagrody III stopnia |
Michał Wlizło |
LO Lublin |
|||
7 |
Kacper Wnorowski |
53 SP Białystok |
10 |
wyróżnienia |
8 |
Nikonezja Armo |
I LO Łomża |
8 |
|
Franciszek Myśliwiec |
I LO Łomża |
|||
10 |
Bartosz Pawilcz |
II LO Białystok |
7 |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Adam Sienkiewicz |
II LO Białystok |
24 |
nagrody I stopnia |
2 |
Michał Jóźwiak |
II LO Białystok |
23 |
|
3 |
Michał Iwaniuk |
II LO Białystok |
20 |
nagrody II stopnia |
Stanisław Kozłowski |
II LO Białystok |
|||
5 |
Kacper Januszkiewicz |
II LO Białystok |
18 |
|
6 |
Andrzej Lebejko |
I LO Białystok |
17 |
|
7 |
Aliaksei Brutski |
II LO Białystok |
14 |
nagrody III stopnia |
8 |
Hubert Chrostowski |
I LO Łomża |
13 |
|
9 |
Wojciech Bartnicki |
I LO Białystok |
12 |
|
Marcel Kurowicki |
I LO Sokołów Podlaski |
|||
Bartosz Świetliczny |
ALO PB Białystok |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Michał Jóźwiak, Stanisław Kozłowski, Adam Sienkiewicz |
II Liceum Ogólnokształcące Białystok |
67 |
2 | Aliaksei Brutski, Michał Iwaniuk, Kacper Januszkiewicz |
II Liceum Ogólnokształcące Białystok (drugi zespół) |
52 |
Kategoria klas trzecich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Arina Mielnikawa |
I LO Białystok |
20 |
nagroda I stopnia |
2 |
Filip Rogowski |
I LO Białystok |
14 |
nagrody II stopnia |
3 |
Kamil Januszkiewicz |
II LO Białystok |
13 |
|
4 |
Michał Bazydło |
I LO Łomża |
12 |
nagroda III stopnia |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Arina Mielnikawa, Oskar Płoński, Filip Rogowski |
I Liceum Ogólnokształcące Białystok |
34 |
2 |
Kamil Januszkiewicz, Michał Jarmoc, Paweł Turowski |
II Liceum Ogólnokształcące Białystok |
25 |
3 |
Michał Bazydło, Agnieszka Łapińska, Krzysztof Modzelewski |
I Liceum Ogólnokształcące Łomża |
23 |