Zakończenie Konkursu odbyło się 4 czerwca 2003 r. w Sali Konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.
Zakończenie Konkursu odbyło się 4 czerwca 2003 r. w Sali Konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.
Skład Komisji Konkursowej:
Przewodniczący:
Prof. dr hab. Edmund R. Puczyłowski, Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Członkowie:
dr Czesław Bagiński, Politechnika Białostocka, Wydział Informatyki
mgr Marzena Filipowicz, Politechnika Białostocka, Instytut Matematyki i Fizyki
mgr Ewa Girejko, Politechnika Białostocka, Instytut Matematyki i Fizyki
dr hab. Piotr Grzeszczuk, prof. Politechniki Białostockiej, Wydział Informatyki
mgr Małgorzata Hryniewicka, Uniwersytet w Białymstoku, Instytut Matematyki
dr Marek Kępczyk, Politechnika Białostocka, Instytut Matematyki i Fizyki
mgr Marcin Łuba, Uniwersytet w Białymstoku, Instytut Matematyki
dr Ryszard Mazurek, Politechnika Białostocka, Wydział Informatyki
mgr Anna Poskrobko, Politechnika Białostocka, Instytut Matematyki i Fizyki
Nagrody indywidualne
Liczby w piątej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 | Piotr | Wróblewski |
III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 22 |
nagroda I stopnia |
2 |
Paweł |
Barmuta | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 14 |
nagrody II stopnia |
Mateusz | Sutuła | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 14 | ||
4 |
Piotr | Gawryluk | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 12 |
nagrody III stopnia |
5 | Barbara | Sawicka | II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 11 | |
6 | Sylwia | Antoniuk | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 10 | |
7 | Adrian | Klim | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 8 | wyróżnienia |
Sylwia | Patejuk | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 8 |
||
9 |
Krzysztof |
Grynkiewicz |
III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 7 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
1 - III LO-B: Bartosz Pilipiuk, Mateusz Sutuła, Piotr Wróblewski | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 42 |
2 |
2 - II LO-B: Łukasz Kakareko, Katarzyna Kozłowska, Barbara Sawicka | II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 22 |
3 |
1 - I LO-B: Sylwia Antoniuk, Maciej Sokołowski, Michał Żukowski, | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 21 |
Szkoła | Zespół | |
1 | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 1 - III LO-B |
2 | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 2 - II LO-B |
3 | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 1 - I LO-B |
4 | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 2 - I LO-B |
5 | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 3 - I LO-B |
6 |
LO im. C.K Norwida w Mońkach | 1 - LO-M |
---|---|---|
III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 3 - III LO-B | |
8 | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 2 - III LO-B |
9 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce | ZSO -H |
LO im. C.K Norwida w Mońkach | 2 - LO-M |
LP | Nazwisko i Imię | Szkoła | Zespół |
1 | Andrejczuk Magda | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 3 - I LO-B |
2 | Antoniuk Sylwia | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 1 - I LO-B |
3 | Asanowicz Kamila | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 3 - III LO-B |
4 | Barmuta Paweł | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 3 - III LO-B |
5 | Biedrzycki Karol | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 1 - LO-M |
6 | Bierć Adam | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 2 - LO-M |
7 | Biszczuk Joanna | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 2 - II LO-BP |
8 | Błażewicz Marek | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 2 - III LO-B |
9 | Bujnowski Konrad | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku | IV LO-B |
10 | Dębowski Łukasz | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku | IV LO-B |
11 | Gawryluk Piotr | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 2 - I LO-B |
12 | Góralczyk Jacek | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 1 - LO-M |
13 | Grynkiewicz Krzysztof | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 2 - III LO-B |
14 | Halicki Kamil | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 2 - LO-M |
15 | Jakubowski Adam | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce | ZSO -H |
16 | Jekateryńczuk Krzysztof | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 1 - II LO-BP |
17 | Kakareko Łukasz | II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 2 - II LO-B |
18 | Kalinowski Przemysław | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | ZSZ-H |
19 | Karpiesiuk Arkadiusz | Prywatne LO w Białymstoku | P LO-B |
20 | Karpiuk Marta | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 2 - II LO-BP |
21 | Klim Adrian | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 1 - LO-M |
22 | Kolada Judyta | II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 1 - II LO-B |
23 | Kozłowska Katarzyna | II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 2 - II LO-B |
24 | Kuptel Marcin | LO z Dod. Nauką Jęz. Białoruskiego w Hajnówce | LOJB-H |
25 | Lemiesz Magdalena | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 1 - II LO-BP |
26 | Łoziński Damian | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 2 - I LO-B |
27 | Martyniuk Radosław | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 2 - III LO-B |
28 | Patejuk Sylwia | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 3 - I LO-B |
29 | Pietruczuk Barbara | LO z Dod. Nauką Jęz. Białoruskiego w Hajnówce | LOJB-H |
30 | Pilipiuk Bartosz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 1 - III LO-B |
31 | Poskrobko Piotr | Prywatne LO w Białymstoku | P LO-B |
32 | Ptaszyński Radosław | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | ZSZ-H |
33 | Sajewicz Andrzej | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 1 - II LO-BP |
34 | Sałęga Karol | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce | ZSO -H |
35 | Samson Łukasz | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 3 - I LO-B |
36 | Sawicka Barbara | II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 2 - II LO-B |
37 | Sienkiewicz Mariusz | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 2 - II LO-BP |
38 | Sirak Mateusz | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce | ZSO -H |
39 | Sokołowski Maciej | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 1 - I LO-B |
40 | Sołowianiuk Dawid | LO z Dod. Nauką Jęz. Białoruskiego w Hajnówce | LOJB-H |
41 | Sutuła Mateusz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 1 - III LO-B |
42 | Taras Maciej | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku | IV LO-B |
43 | Topolańska Katarzyna | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 3 - III LO-B |
44 | Turczyński Tomasz | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 2 - LO-M |
45 | Urzędowska Anna | II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 1 - II LO-B |
46 | Węcławska Iwona | II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 1 - II LO-B |
47 | Wileńska Natalia | Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce | ZSZ-H |
48 | Wróblewski Piotr | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 1 - III LO-B |
49 | Zaleski Filip | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 2 - I LO-B |
50 | Zejer Marta | Prywatne LO w Białymstoku | P LO-B |
51 | Żukowski Michał | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 1 - I LO-B |