konkurs2013
Rozwiązania zadań konkursowych -- klasy drugie 2013
Rozwiązania zadań konkursowych -- klasy pierwsze 2013
Laureaci 2013
Kategoria gimnazjum
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Jan Murawski |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży |
20 |
nagroda I stopnia |
2 |
Mateusz Wendołowicz |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
17 |
nagrody II stopnia |
3 |
Karolina Tkaczuk |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bielsku Podlaskim |
16 |
|
4 |
Maciej Mucha |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
14 |
|
5 |
Grzegorz Ignatowicz |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bielsku Podlaskim |
11 |
nagrody III stopnia |
Paweł Kopeć |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
|||
7 |
Kinga Bronakowska |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży |
8 |
wyróżnienia |
Mateusz Jaroszuk |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
|||
Adam Karwowski |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży |
|||
Damian Rakus |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
|||
11 |
Julia Szydlik |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
7 |
Kategoria klas pierwszych
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Przemysław Perkowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
20 |
nagrody I stopnia |
2 |
Michał Swidziński |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
18 |
|
3 |
Maciej Bogacki |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
14 |
nagroda II stopnia |
4 |
Mariusz Białasz |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
12 |
nagrody III stopnia |
5 |
Beata Kakareko |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
11 |
|
Anna Kozłowska |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
|||
Weronika Miszkiel |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
|||
8 |
Daniel Fiedosiuk |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
8 |
wyróżnienia |
Paweł Gryc |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku |
|||
Marek Harasimczuk |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
|||
Łukasz Szabłowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
|||
12 |
Jacek Andrzejewski |
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce |
7 |
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Filip Makowski, Weronika Miszkiel, Przemysław Perkowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
36 |
2 |
Maciej Bogacki, Michał Kamieński, Michał Swidziński |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
34 |
3 |
Marek Harasimczuk, Beata Kakareko, Mateusz Saniewski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku (drugi zespół) |
21 |
4 |
Mariusz Białasz, Daniel Fiedosiuk, |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku (drugi zespół) |
20 |
5 |
Katarzyna Mroczkowska, Katarzyna Pawelczyk, Łukasz Szabłowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
19 |
6 | Antoni Chojnowski, Magdalena Konopka, Anna Kozłowska | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży (drugi zespół) | 18 |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Marek Sokołowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
24 |
nagrody I stopnia |
2 |
Krystian Plackowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
22 |
|
3 |
Szymon Jarocki |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
18 |
nagrody II stopnia |
4 |
Maria Banel |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
16 |
|
Magdalena Szarkowska |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
|||
6 |
Maciej Roszkowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. G. Piramowicza w Augustowie |
14 |
nagroda III stopnia |
7 |
Adrian Jałoszewski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
12 |
wyróżnienia |
8 |
Kamil Jabłonowski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
11 |
|
Grzegorz Pierczyński |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
|||
Łukasz Sznajder |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
|||
Karolina Szymczuk |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
|||
12 |
Rafał Grajewski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
8 |
Harasimczuk | Marek |
Kakareko | Beata |
Saniewski | Mateusz |
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Maria Banel, Szymon Jarocki, Magdalena Szarkowska |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
50 |
2 |
Adrian Jałoszewski, Krystian Plackowski, Karolina Szymczuk |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku (drugi zespół) |
45 |
3 |
Grzegorz Pierczyński, Maciej Pikuliński, Marek Sokołowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
41 |
4 | Hubert Jatkowski, Maciej Roszkowski, Łukasz Wolski |
I Liceum Ogólnokształcące im. G. Piramowicza w Augustowie | 22 |