Klasy pierwsze
L.P. | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Teżewski Szymon | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie |
2 | Turowska Barbara | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie |
3 | Usewicz Katarzyna | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie |
4 | Kamiński Karol | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
5 | Jamiołkowski Mateusz | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
6 | Szczepaniak Urszula | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
7 | Ignaciuk Jakub | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
8 | Świniarski Michał | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
9 | Urbański Jacek | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
10 | Gibel Jacek | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
11 | Ostasz Ewa | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
12 | Trusiak Maciej | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
13 | Kulpa Janusz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
14 | Sienkiewicz Łukasz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
15 | Zubrycki Paweł | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
16 | Skrzymowski Karol | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
17 | Sobolewski Łukasz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
18 | Wawrzyniak Michał | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
19 | Choćko Norbert | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku |
20 | Iwaniuk Anna | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku |
21 | Tugeman Piotr | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku |
22 | Bazyluk Jarosław | Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku |
23 | Piwowarczyk Marcin | Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku |
24 | Solnik Bartosz | Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku |
25 | Kondratiuk Paweł | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim |
26 | Onikijuk Jakub | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim |
27 | Filipiuk Jacek | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim |
28 | Czarnecki Jakub | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce |
29 | Filipiuk Paulina | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce |
30 | Żukowska Marta | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce |
31 | Markovets Vladimir | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
32 | Chodnicki Bartosz | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
33 | Janikowski Stanisław | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
34 | Kosińska Anna | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
35 | Ramatowski Adam | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
36 | Wszeborowski Tomasz | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
37 | Kozłowski Kamil | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży |
38 | Pompecki Hubert | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży |
39 | Szymański Artur | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży |
40 | Jezierewska Dorota | LO im. C.K Norwida w Mońkach |
41 | Joświg Beata | LO im. C.K Norwida w Mońkach |
42 | Kulesza Konrad | LO im. C.K Norwida w Mońkach |
43 | Iwanowska Justyna | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce |
44 | Grabowski Bartłomiej | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce |
45 | Paruk Krzysztof | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce |
46 | Jelisiejew Joachim | klasa 3 PG nr 2 w Białymstoku |
47 | Andrejczuk Maciej | klasa 3 PG nr 6 w Białymstoku |
klasy drugie
L.P. | Nazwisko i imię | Szkoła |
1 | Augustynowicz Emilia | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie |
2 | Twarowska Magdalena | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie |
3 | Śpiczko Michał | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie |
4 | Dobrzycki Paweł | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
5 | Stasiewicz Juliusz | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
6 | Stocka Joanna | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
7 | Gąsowska Katarzyna | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
8 | Waśkiewicz Michał | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
9 | Zabielski Paweł | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
10 | Sadowski Paweł | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
11 | Woźniewska Katarzyna | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
12 | Wyszołmirski Tomasz | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
13 | Busłowski Adrian | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
14 | Łobacz Wojciech | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
15 | Poniatowski Grzegorz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
16 | Jasielczuk Paweł | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
17 | Dudko Paweł | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
18 | Tarasiuk Tomasz | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku |
19 | Dzienis Daniel | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku |
20 | Lewczuk Krzysztof | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku |
21 | Postołowicz Radosław | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku |
22 | Niesterowicz Jacek | V LO im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku |
23 | Połubińska Katarzyna | V LO im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku |
24 | Popławski Łukasz | V LO im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku |
25 | Puchalska Agata | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce |
26 | Rogaczewski Dawid Jarosław | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce |
27 | Wolińska Maria Magdalena | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce |
28 | Kotowski Marcin | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
29 | Kotowski Michał | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
30 | Ruszczyk Karol | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
31 | Borowski Paweł | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
32 | Sobociński Sebastian | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
33 | Staszewski Marcin | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
34 | Borkowski Tomasz | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży |
35 | Kaszuba Anna | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży |
36 | Michalski Jan | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży |
37 | Balcerzak Kamil | LO im. C.K Norwida w Mońkach |
38 | Chmielewska Monika | LO im. C.K Norwida w Mońkach |
39 | Krajewski Kamil Adam | LO im S. Konarskiego w Zambrowie |
40 | Łubnicki Sebastian Karol | LO im S. Konarskiego w Zambrowie |
41 | Wiśniewski Kacper | LO im S. Konarskiego w Zambrowie |
42 | Ozorowski Adam | Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku |
43 | Bartosz Łukasz | Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Białymstoku |
44 | Dutkowski Łukasz | Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Białymstoku |