Kategoria gimnazjum
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Witali Bułatow |
Publiczne Gimnazjum nr 5 w Białymstoku |
19 |
nagroda I stopnia |
2 |
Maciej Mucha |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
17 |
nagroda II stopnia |
3 |
Maciej Bogacki |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
14 |
nagrody III stopnia |
4 |
Marek Harasimczuk |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Białymstoku |
12 |
|
Mateusz Wendołowicz |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku |
|||
6 |
Tomasz Kaczmarek |
Publiczne Gimnazjum nr 7 w Białymstoku |
8 |
wyróżnienia |
7 |
Bartosz Kołodziejski |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży |
6 |
|
Damian Rakus |
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku | |||
Wiktoria Ustymowicz |
Publiczne Gimnazjum nr 7 w Białymstoku | |||
10 |
Mateusz Lipiński |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży | 5 | |
Magdalena Mojsa |
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łapach |
Kategoria klas pierwszych
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Marek Sokołowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
24 |
nagroda I stopnia |
2 |
Michał Mursztyn |
III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku |
18 |
nagroda II stopnia |
3 |
Szymon Jarocki |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
14 |
nagrody III stopnia |
Krystian Plackowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
|||
5 |
Maria Banel |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
12 | |
6 |
Rafał Grajewski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
10 |
wyróżnienia |
7 |
Łukasz Sznajder |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
8 |
|
8 |
Kamil Jabłonowski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
6 |
|
Grzegorz Pierczyński |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Grzegorz Pierczyński, Marek Sokołowski, Piotr Zaborszczyk |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
30 |
2 |
Maria Banel, Anna Bokiniec, Szymon Jarocki |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
28 |
3 |
Rafał Grajewski, Aleksandra Karczewska, Łukasz Sznajder |
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
23 |
4 |
Adrian Jałoszewski, Krystian Plackowski, Magdalena Szarkowska |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku (drugi zespół) |
21 |
5 |
Michał Mursztyn, Adrianna Truszkowska, Sylwia Truszkowska |
III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku |
20 |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Kamil Dębowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach |
24 |
nagroda I stopnia |
2 |
Jakub Dardziński |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
14 |
nagrody III stopnia |
Alicja Gosiewska |
IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku |
|||
Damian Sadowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
|||
3 | Łukasz Artemiuk |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
13 | |
11 |
Paulina Pietrzyk |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
12 |
wyróżnienia |
12 |
Michalina Tumialis |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach |
||
13 |
Łukasz Łuniewski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
11 |
|
Kamil Olszewski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
|||
Bruno Sarnowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
8 |
||
Sylwia Wądołowska |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
|||
Marcin Zawadzki |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach |
|||
Radosław Slesarczyk |
IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku | 7 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Kamil Dębowski, Michalina Tumialis, Marcin Zawadzki |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach |
44 |
2 |
Jakub Dardziński, Łukasz Łuniewski, Bruno Sarnowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
33 |
Łukasz Artemiuk, Hubert Kamiński, Damian Sadowski |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
||
4 |
Alicja Gosiewska, Jakub Sawicki, Radosław Slesarczyk |
IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku |
23 |
5 |
Krzysztof Gromadzki, Kamil Olszewski, Sylwia Wądołowska |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży (drugi zespół) |
21 |
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |